!!! هشدار!!! قبل از خرید حتما بخوانید!!!!

قابل توجه کلیه مشتریان گرامی:

اخیرا مشاهده گردیده عده ای افراد و شرکت کلاهبردار و سود جو با تبلیغات رنگارنگ در مراکز تبلیغاتی و وعده وعید های میلیونی و قول تضمین خرید محصولات شما به دنبال فروش به قیمتهای بسیار بالا و کیفیت بسیار پایین جهت سود جویی خود میباشند.

این افراد با انتشار تبلیغات رنگارنگ و چرب زبانی پرسنل حتی خود را با سابقه کاریهای درخشان چندین و چند ساله معرفی نموده در صورتی که بعضا حتی یکسال هم دارای سابقه ماشینسازی یا فروش نیستند!!!! و فقط و فقط  با دروغ و یابه گویی های خود به هر طریقی به دنبال فروش ماشین الات خود به قیمت های بالاتر و ایجاد بستری مناسب جهت فریب مشتریان برای ساختن پله های ترقی مالی!!! میباشند و بسیاری از هم میهنان عزیزمان را در این بستر تهفن امیز کلاهبرداری به دام انداخته و با هزینه دستگاه و مواد گاها تا 50 میلیون یا 100 میلیون کلاهبرداری نموده اند.

دوستان عزیز خواهشمندم خواهشمندممممم جهت خرید خود گول تبلیغات فراوان و جملاتی چون اولین بزرگترین و بیش از 10 سال سابقه و… و حتی دفاتر و محل های تولید را نخورید که افرادی که قول درامد های میلیونی با فروش دستگاه های غیر استاندارد شان میدهند جزٔ کلاهبرداری هدف دیگری در سر ندارند.

مشتریان گرامی حتما جهت اطمینان از کسانی که ماشین الات خود را به قیمتهای بالا میفروشند درخواست بازدید از چند واحد تولیدی که از انها دستگاه خریده اند و موفق به اخذ استاندارد شده اند نمایید.

به درد دل دو تولید کننده مال باخته توجه کنید

با سلام. بنده اقای…. خریدار دستگاه تولید فیلتر هوا مدتی به دنبال راه اندازی این شغل بودم که با رویت تبلیغات فراوان شرکت …… به انجا رفتم و پس از شنیدن درامد های میلیونی و چرب زبانی های ان شرکت و ادعا های انان بر سوابق و … اطمینان پیدا کردم. البته کمی دو دل بودم به لحاظ قیمتهای بالا اما خود را با بهانه کیفیت و تضمین خرید این شرکت متقاعد کردم. اما متاسفانه این شرکت هم دستگاه را گران فروخت و هم کلی وجه بابت مواد اولیه از من گرفت و در نهایت به من دستگاهی داد که نتوانم تولید با کیفیت داشته باشم و دیگر جوابگوی مشکلات و پاسخگوی تلفن من هم نیستند. و حتی مدعی هستند که بابت تعمیر دستگاهی که ز اولش هم کیفیت نداشته باید چند صد هزار تومان بپردازم و…حال بنده متوجه شدم که چه کلاهی از من برداشتند و نمیدانم کجا باید بروم. لطفا مرا راهنمایی کنید…..

 

با سلام بنده مدتی پیش جهت خرید دستگاه دست دوم اتوماتیک اقدام کردم و از انجایی که یک فروشنده دلال به من عکس دستگاه ماشینسازی اذین را نشان داد و گفت دستگاه ساخت این ماشین سازی است من هم به خاطر اعتبار و تحقیق فراوانی که کرده بودم و نتیجه داشتم که دستگاه اذین صنعت خوب باکیفیت است اقدام به خرید نمودم اما متاسفانه هنگام تحویل جوجه رنگ شده بود جای قناری. فروشنده دستگاه درب و داغون دیگری اورد و از شرکت… جهت نصب امدند و هیچ نشان و نامی از ادین صنعت نبود و انجا متوجه شدم که با نام شما دستگاه دیگری به من فروخته اند…

 

ماشین سازی اذین – شرکت ایلیا سازه البرز با مدیریت اقای مهندس محمدیفر  هیچ شعبه و نمایندگی در هیچ کجای کشور و مراکز تبلیغاتی نداشته و از دوستان خواهشمندیم در صورت مشاهده حتما با شرکت تماس گرفته و مراتب را اطلاع دهند. و در صورت خرید دستگاه دست دوم قبل از خرید حتما با شرکت تماس گرفته تا  اصالت و خدمات دستگاه مربوطه استعلام شود.

 

هنگام خرید دستگاه حتما به مسایل فنی ان توجه داشته باشید

1 دستگاه اتوماتیک حتما باید کاملا پی ال سی باشد و دارای کنترل پنل hmi  و استفاده از کیس و لب تاپ کاملا ابتدایی و قدیمی منسوخ شده میباشد

2-سیستم حتما باید دارای عیب یابی باشد

3- پمپ مواد ایزو نباید از پمپ های هیدرولیک دنده ای باشد همچون پمپ zbf ارافن اسپانیا و… پمپ ایزو باید از طرح هایی همچون ماه ستاره ای و بدون اورینگ عینکی باشد

4- میز سی ان سی یا دکلبالا رباتیک نباید سر پیچ تغییر ظلع مکث داشته باشد

برنامه جی کد و برد های دست ساز کاملا ابتدایی بوده و بورد مربوطه دارای عمر بسیار پایین میباشد وترجیحا باید از پی ال سی و درایو های شرکتی و برند استفاده شود.

5- میزسی ان سی یا رباطحتما باید توسط بالسکرو شرکتی یا دنده شانه حرکت کند و استفاده از بالسکرو با ساپورتهای دست ساز و یا روروک های دست ساز کاملا غیر استاندارد میباشد.

6- نازل تزریق حتما باید بتواند بدون خنک کردن و اب تا 400 عدد فیلتر تولید کند و سپس شستشو نماید.

7- دستگاه باید بتواند درصد گیری های جداگانه جهت هریک از مواد داشته باشد.

8 دستگاه باید دارای واحد مراقب بوده تا عمر قطعات پنوماتیکی بالا برود

9- دستگاه باید قابلیت تولید انواع اشکال مربع مستعطیل و دایره بیضی با سرعت بالاتر از تزریق را داشته باشد.

10- مواد پلی حتما باید میکسر گریبکسه داشته باشد جهت میکس مواد پلی برای جلوگیری از ایجاد دو فرمگی

11- مخازن ضخیم و فلنچ دار باشد.0

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما تماس حاصل فرمایید.1